TO BYŁ WSPANIAŁY MIKOŁAJKOWY DZIEŃ

W dniu 6 grudnia zawitał do naszej szkoły Święty Mikołaj, który uczynił ten dzień niezwykłym i pełnym radości. Wszystkie dzieci naszej szkoły były grzeczne i otrzymały wspaniałe prezenty. Rozdawanie upominków to część magicznej atmosfery świąt Bożego Narodzenia, która sprawia, że dzieciaki czują się wyjątkowe i kochane. Taka inicjatywa pomaga budować wspólnotę szkolną i rodzić miłe wspomnienia dla dzieci i uczniów.Z pewnością ta wizyta Świętego Mikołaja sprawiła, że dzień stał się wyjątkowy i pełen uśmiechu.

Po spotkaniu z Mikołajem odbyła się sesja zdjęciowa, którą przeprowadziły nasze mamy fotografki p. Magdalena Wagnerowska i p. Agnieszka Toczek.

Sesja zdjęciowa to okazja do zachowania wspomnień na fotografii i tworzenia miłych chwil, które pozostaną w pamięci na długo…

Dziękujemy naszym fotografom za piękne zdjęcia i poświęcony czas!

Bożena Piechota