Generalne porządki wokół naszej szkoły

18 maja 2021 roku rodzice dzieci z przedszkola podjęli ogromny trud generalnych wiosennych porządków wokół szkoły. Zyskał cały teren: deptak, trawniki, boisko, plac zabaw, zielony zakątek, miejsce pamięci „Dąb Katyński”. Nie zapomnieli również o podjeździe i terenie przed ogrodzeniem. Trawka została równiutko podcięta, rabatki kwiatowe odnowione, piasek wymieciony.

Wszystkich cieszy nasza szkoła i widać, że zależy na niej każdemu. I uczniom, i rodzicom, i nauczycielom. Jak zawsze mamy ogromne wsparcie w mądrych i zaangażowanych rodzicach. O każdej porze roku możemy liczyć na mieszkańców obwodu szkoły Wandalina. Zimą w odśnieżaniu zawsze wspiera nas p. G. Solis, zaprzyjaźniony sąsiad szkoły.

Dziękujemy rodzicom, którzy tak pięknie odpowiedzieli na potrzeby naszych uczniów. Wśród osób, które poświęciły swój czas znalazły się: p. A. Stępień, p. A. Toczek, p. E. Wręczycka-Chyl, p. S. Morszczyzna, p. M. Wagnerowska, p. S. Złoto, K.Kalinowska.

Małgorzata Kozak